Przód quada z bliska
Ikona O nas

Serwis gwarancyjny

Jeśli jesteś posiadaczem quada jednej z dystrybuowanych przez naszą firmę marek, to zapraszamy do naszego serwisu quadów! W ramach serwisu gwarancyjnego wykonujemy przeglądy gwarancyjne, dzięki którym będziesz mieć pewność, że Twój quad został poddany gruntownej kontroli i nie ma w nim żadnych usterek. Wykonujemy również zgłoszenia i naprawy gwarancyjne.

Podwozie
Ikona serwis

Serwis pogwarancyjny

Jeśli skończyła się gwarancja na Twojego quada, wcale nie oznacza, to że zostajesz bez pomocy w przypadku jakichkolwiek problemów ze swoją maszyną. Nagła awaria? Trzeba wymienić jakąś część? Żaden problem!  Skorzystaj z naszego serwisu pogwarancyjnego – znajomość quadów od podszewki sprawia, że nie ma dla nas przypadków beznadziejnych.

Zbliżenie na karoserię quada
Ikona wyprzedaż

Naprawy powypadkowe

Miałeś pecha na trasie i poobijałeś swojego quada? Nawet najbardziej wytrzymałe quady i najlepsi kierowcy mogą mieć gorszy dzień. Wykonujemy naprawy powypadkowe. Możesz być pewien, że przyjrzymy się dokładnie Twojej maszynie, dokonamy wyceny i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie. Zadbamy o to, by Ty i Twój quad jak najszybciej wrócili na trasę.

Opony do quada
Wymiana opon ikona

Wymiana opon

Aby quad dobrze się prowadził, niezbędne jest właściwie dobrane ogumienie. Rozmiar opon ma duży wpływ na bezpieczeństwo i wydajność jazdy. Nasi eksperci zajmą się wymianą zużytej opony i pomogą w dobraniu ogumienia odpowiedniego do stylu jazdy i modelu pojazdu. Nasz serwis quadów dysponuje specjalistycznymi narzędziami do wymiany opon. Zapraszamy!